Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»
Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

Уже 17 років поспіль він визначає провідні підприємства країни, які дотримуються принципів відкритості і добропорядності у своїй діяльності. Цього року Рейтинг укладено за підсумками діяльності 1 237 916 підприємств України.
За результатами рейтингової програми «Лідер року 2021» Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка зайняв 4 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Тривалість фінансового циклу», а також 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Чернігівської області за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг». Результати рейтингу є підставою для присвоєння театрові звання «Лідер року 2021».
І хоча Чернігівський академічний драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка, насамперед, є культурно-мистецьким закладом, успішну діяльність якого підтверджено чисельними нагородами, дипломами та Гран-прі за участь у найпрестижніших театральних фестивалях і конкурсах, високі фінансово-економічні показники діяльності закладу теж мають важливе значення. Від цього залежить спроможність театрального колективу не тільки виживати у вкрай важких умовах сьогодення, а й забезпечувати високий рівень творчої складової діяльності театру. Відтак досягнення високих фінансово-економічних показників у Національному рейтингу насправді стає запорукою як плідної діяльності творчого складу театру, так і високого авторитету закладу в Україні та зростання популярності серед глядачів.
Тож разом з усіма шанувальниками Чернігівського театру радіємо визнанню його успішної діяльності та бажаємо нових високих здобутків на вітчизняній ниві культурно-духовної розбудови країни.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
https://teatr.cn.ua/vyznannya-natsionalnogo-biznes-rejtyngu-lider-roku-2021
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.