Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 травня, 19:20:08

Чернігівські фотографи найспортивніші та найшвидші

11.11.2011   16:37Агенцiя

Досить часто у пресі з'являються повідомлення про досягнення Чернігівських спортсменів з різних куточків планети.

"Грає Легенда". Фото В.Шайгородського

Це свідчить про те, що в місті приділяють достатньо уваги популяризації спортивних секцій різного ґатунку. Часто ми з вами бачимо на різних змаганнях людину з фотокамерою.

Вони теж спортсмени. Доганяють, а то й переганяють спортсменів, в надії спіймати =КАДР=

Кожного року Національний олімпійський комітет України проводить фото конкурси, де змагаються вже вдалі фото роботи на спортивну тематику.

Цього року Національна спілка фото художників України разом з Федерацією футбола України організували та провели фото конкурс „Україна грає у футбол”.

На конкурс надійшло 265 робіт від 50-ти авторів з різних куточків України. Компетентне жюрі відібрало до експозиції 119 робіт. Серед учасників експозиції Віктор Кошмал (4-ри роботи) та Валерій Шайгородський. Обоє члени НСФХ України, окрім того – друзі. Але спорт – спорт.

Фотоконкурс був відкритий для всіх любителів. Участь у конкурсі – безкоштовна. А ні Золоту та Бронзову медаль НСФХУ жюрі нікому не вручила, кажуть ще мало каші з'їли. Срібну медаль присудили Володимиру Поліщуку з м.Бердичів.

Чернігівським фотографам дістались інші нагороди. В номінації „Дитячий та юнацький футбол – розвиток і перспективи” Віктор Кошмал за фото „НАСТАНОВА” посів перше місце, Диплом НСФХУ першого ступеня. А Валерій Шайгородський за роботу „Грає ЛЕГЕНДА” посів 2-ге місце, Диплом НСФХУ другого ступеня в номінації „Жінки грають у футбол”.

Треба ще додати, що нагороди будуть вручати під час відкриття фото експозиції у Києві.
 

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ