Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:22:36

Чернігівські фотографи найспортивніші та найшвидші

11.11.2011   16:37Агенцiя

Досить часто у пресі з'являються повідомлення про досягнення Чернігівських спортсменів з різних куточків планети.

"Грає Легенда". Фото В.Шайгородського

Це свідчить про те, що в місті приділяють достатньо уваги популяризації спортивних секцій різного ґатунку. Часто ми з вами бачимо на різних змаганнях людину з фотокамерою.

Вони теж спортсмени. Доганяють, а то й переганяють спортсменів, в надії спіймати =КАДР=

Кожного року Національний олімпійський комітет України проводить фото конкурси, де змагаються вже вдалі фото роботи на спортивну тематику.

Цього року Національна спілка фото художників України разом з Федерацією футбола України організували та провели фото конкурс „Україна грає у футбол”.

На конкурс надійшло 265 робіт від 50-ти авторів з різних куточків України. Компетентне жюрі відібрало до експозиції 119 робіт. Серед учасників експозиції Віктор Кошмал (4-ри роботи) та Валерій Шайгородський. Обоє члени НСФХ України, окрім того – друзі. Але спорт – спорт.

Фотоконкурс був відкритий для всіх любителів. Участь у конкурсі – безкоштовна. А ні Золоту та Бронзову медаль НСФХУ жюрі нікому не вручила, кажуть ще мало каші з'їли. Срібну медаль присудили Володимиру Поліщуку з м.Бердичів.

Чернігівським фотографам дістались інші нагороди. В номінації „Дитячий та юнацький футбол – розвиток і перспективи” Віктор Кошмал за фото „НАСТАНОВА” посів перше місце, Диплом НСФХУ першого ступеня. А Валерій Шайгородський за роботу „Грає ЛЕГЕНДА” посів 2-ге місце, Диплом НСФХУ другого ступеня в номінації „Жінки грають у футбол”.

Треба ще додати, що нагороди будуть вручати під час відкриття фото експозиції у Києві.
 

Останні новини Чернігівщини

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини