Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:38:50

“Палітра очима художниць”

10.11.2012   11:33Агенцiя

Аматорське об’єднання художників “Деснянська палітра” досить активне.

“Палітра очима художниць”

“Палітра очима художниць”

Десятки самодільних митців готують твори до виставок. Вернісажі проходять з великим успіхом. На цей раз об’єднання презентувало в Арт-клубі виставку під назвою “Палітра очима художниць”, яка стала справжнім подарунком для шанувальників образотворчого мистецтва.

Мистецьке життя тут постійно вирує, про що не без гордості розповідає провідний спеціаліст-методист образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва обласного навчально-методичного центру культури та мистецтва Аліна Цупко.

У невеличкій затишній залі урочисто і яскраво: від робіт, від квітів, від радості трьох учасниць виставки і захоплення гостей. Вікторія Пікунова, Віра Летошко і Надія Граб дуже різні, але ж їхні твори разом виглядають досить гармонійно.

На виставці трьох жінок не тільки насолоджуєшся творами, а й на власні очі бачиш, як прикрашає і змінює на краще творчість, яка із задоволення і захоплення переросла у яскраве, цікаве і насичене мистецтво.

http://chodtrk.com.ua/?p=6593

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.