Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 12:28:46

Наймичка» шевченківців на фестивалі «Золотий Лев»

08.10.2021   17:00Агенцiя

Карантинні обмеження внесли корективи в фестивальне життя Чернігівського драмтеатру. На початку жовтня колектив театру взяв участь у фестивалі «Золотий Лев», який традиційно відбувся у Львові.

Це не просто вуличний фестиваль, а театральна європейська традиція і один з найпрестижніших театральних форумів України. Щороку він перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття.

Цього року тут можна було  побачити вистави світового визнання, прем’єри, експериментальні постановки молодих театрів. «Золотий Лев» відбувався на наступних локаціях: театр Воскресіння, Перший театр, театр Лесі, театр ім.М.Заньковецької, Довженко центр, площа перед Оперним театром. Окрім традиційного показу вистав цього року на фестивалі були представлені покази відео версій вистав, які створювались в часи пандемії для показу онлайн за допомогою 3D виміру.

Ми повезли львів'янам виставу у постановці молодого, але талановитого режисера Анастасії Кузик "Наймичка". Кожен наш учасник поїздки отримав масу задоволення від перебування у цьому прекрасному місті, актори насолодилися гучними оплесками та оваціями львівського глядача і повернулися стомлені, але щасливі додому.

Поряд з нашими шевченківцями, але в інших локаціях, глядачі мали змогу познайомитися із театральною творчістю одеситів, киян, іноземних гостей із Угорщини, Польщі, Італії, Грузії, Канади, та Ірану. Кожен учасник привіз із собою до Львова свій театральний скарб, а вирушив додому із крихіткою львівського сонця в серці, яка зігріватиме аж до наступної зустрічі із "Золотим Левом".

Креативний центр #ChernihivTheatre

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини