У бібліотеці Короленка урочисто привітали працівників книгозбірень з професійним святом і нагородили переможців бібліоконкурсів
28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка урочисто привітали працівників книгозбірень з професійним святом і нагородили переможців конкурсів "Краща бібліотека року" та "Життя як книга".
Розпочалися урочистості з вітального слова заступника директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації П. О. Веселова. Павло Олександрович подякував працівникам за плідну роботу та вручив відзнаки Департаменту.
Директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, голова ОВ УБА І. М. Аліференко привітала бібліотекарів із професійним святом, побажала здоров'я, щастя, успіхів та нових звершень.
До вітань долучився і голова Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників культури України І. С. Буренко. Іван Степанович вручив нагороди бібліотекарям та зачитав власний вірші.
Зі сцени аудиторію розважали чарівні ведучі Н. О. Утиро та Н. П. Заваліна.
Музичні вітання для бібліотекарів прозвучали у виконанні солістки філармонійного центру Марини Маккей та авторки-виконавиці Анастасії Коваленко.
Після невеликої перерви відбулося нагородження переможців щорічного обласного рейтингу-конкурсу "Краща бібліотека року".
У 2020 році абсолютними переможцями конкурсу визнали Центральну бібліотеку ім. М. М. Коцюбинського Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи; Тростянецьку бібліотеку-філію Парафіївської селищної публічної бібліотеки Парафіївської селищної ради; Центральну міську бібліотеку для дітей ім. О. П. Довженка.
Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти, бібліотека села Короп'є Деснянської ОТГ, Ріпкинська бібліотека для дітей Ріпкинської селищної ради посіли друге місце. За змістовну роботу та активну участь у конкурсі представники бібліотек отримали грамоти Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та заохочувальні призи.
Вертіївська сільська публічна бібліотека для дорослих Вертіївської сільської ради, Жукотківська бібліотека-філія КЗ "Михайло-Коцюбинська публічна бібліотека" та Лосинівська селищна бібліотека для дітей посіли третє місце у конкурсі та отримали подяки Департаменту.
Вручали переможцям нагороди та призи начальниця відділу культурного розвитку управління культури, національностей та релігій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Л. Г. Артюхова та директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, голова ОВ УБА І. М. Аліференко.
Представники бібліотек-переможниць конкурсу презентували роботу своїх закладів.
Відзначили сьогодні і роботи переможців щорічного обласного фотоконкурсу "Життя як книга".
Цього року на конкурс було подано 82 роботи від 38 авторів у чотирьох номінаціях: "Читаюча людина", "Літературні герої оживають на світлинах", "Діти і книга", "Гумористичні фото". Переможці отримали заохочувальні призи.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).