Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 20:28:00

Кобзар-лірник Василь Нечепа дасть 200 концертів до 200-річчя Тараса Шевченка

09.11.2012   09:13

Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, кобзар-лірник із Чернігова Василь Нечепа дає серію концертів до 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Василь Нечепа

Василь Нечепа

Про це він повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу напередодні 61-го концерту, присвяченого 30-річчю своєї філармонійної діяльності.

“Дев’ятого березня у Чернігові на Валу, біля засніженого Тараса я співав “Отче наш, Тарасе” і сказав, що прийду до батька з подарунком – дам 200 концертів. Це я взяв на себе такий обов’язок”, – сказав артист.

Ювілейний вечір Василя Нечепи проходив у переповненій залі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм. Привітати шанованого співака прийшли численні шанувальники, друзі, колеги, земляки з малої батьківщини. Він же вийшов на сцену в тому ж костюмі, в якому у жовтні 1982 року вперше заспівав у чернігівській філармонії, виконав ті ж пісні під акомпанемент того ж вірного йому концертмейстера Елеонори Ачкуріної.

У концерті взяли участь також капела бандуристів ім. О.Вересая та Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди”. У виконанні В. Нечепи та названих колективів прозвучали класичні й сучасні твори українських композиторів, народні пісні й думи у супроводі кобзи та ліри. “Те, чого навчили вчителі мої, я зберіг. Це було нелегко”, – зізнався В. Нечепа.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kobzar_lirnik_vasil_nechepa_dast_200_kontsertiv_do_200_richchya_tarasa_shevchenka_1769961

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини