«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста
Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.
![](/uploads/30510-m.jpg)
Цього року 18 вересня ми святкували уже 341-у річницю Семенівки. Організатори влаштували чимало розваг. І, хоча, цьогоріч погода не була прихильною до нас, це не завадило весело і яскраво відсвяткувати День нашого міста.
Відкрив свято легкоатлетичний забіг, який зібрав усіх активних мешканців міста.
У категорії до 18 років І місце посів Бахир Кирило, ІІ місце – Грибуля Олег, ІІІ – Черняк Сергій.
У категорії 35-49 років І місце посів Баранов Борис, ІІ місце – Євтушенко Ніна, ІІІ місце - Новик Тетяна.
У категорії 50+ І місце – Попович Віктор, ІІ місце – Усиченко Віктор, ІІІ місце – М’який Вячеслав. Найстаршим учасником забігу став М’який Вячеслав (65 років), а наймолодшою учасницею – Лазарева Варвара (7 років).
Також відбулися волейбольний турнір, міжобласний дитячий турнір з футболу «Малеча Полісся» серед гравців до 2011 року народження та І Відкритий Кубок Семенівської громади з єдиноборств (самбо, дзюдо, хортинг).
Продовжилось святкування у Міському палаці культури. Зустрічав гостей фестиваль сала «Шкварка-фест», у якому взяли участь старостинські округи нашої громади. Розмаїття страв та фантазія учасників фестивалю просто вражала! Очі розбігалися від широкого асортименту, а духмяні аромати нікого не залишили байдужими. Поважне журі на чолі з міським головою визначили переможців у номінаціях:
Машівський старостинский округ – «найоригінальніша страва»
Жадівський старостинський округ – «найефектніше оформлення столу»
Чорнорізький старостинський округ – «найкращий асортимент»
Погорільський старостинський округ – «найколоритніша фотозона».
Крім страв від старостинських округів, гості свята мали змогу поласувати іншими частуваннями. Міський голова пригощав усіх бажаючим запашним кулішем та картоплею з салом. Тож, на святі усі залишилися ситими і щасливими, адже страви приготовані від щирого серця смакують найкраще!
Далі гості потрапляли до містечка народних майстрів. Наші умільці в котрий раз довели, що Семенівці – справжні таланти. На виставці були представлені унікальні фотознімки Михайла Волка, неповторні картини Олександра Велігури, декоративний розпис та різьба по дереву Миколи Кекуха; Петриківський розпис, вишивка і в’язання гачком Людмили Шабаліної; розмаїття кольорів гарної вишивки Раїси Дудко; вишита книжка та рушники Ольги Селюкової; в’язані речі гачком Олени Толочної; вироби з солоного тіста та «Торсіон-пап’є» Надії Антоненко; розпис по дереву Інни Акулової.
Традиційно для гостей був підготований святковий концерт. Щирими словами Семенівський міський голова Сергій Деденко привітав усіх жителів нашої громади з Днем міста.
Концертну програму представили кращі творчі колективи та сольні виконавці Семенівської громади. Артисти доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято ? гарні душевні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужими нікого.
Також свої творчі привітання представили жителі нашого міста – люди різних поколінь, поглядів та професій, ті, хто тут народився і виріс. Серед них були учні ЗСО №1, вихованці ЦДтаЮТ, вихователі дитячого садка «Сонечко», викладачі шкіл громади та учасниці хору ветеранів.
Для юних гостей свята працівники Дитячої бібліотеки підготували розваги, а також прикрашали обличчя дітлахів аквагримом.
Справжнім подарунком жителям Семенівщини став виступ яскравого Артема Семенова - суперфіналіста шоу «Україна має талант» та учасника інших вокальних шоу. Співак володіє унікальним голосом та має у своєму репертуарі твори від Rammstein до класичного «Привида опери» Тож, пісні були на будь-який смак! Концерт пройшов на одному подиху і залишив усіх з позитивними емоціями.
А завершився цей хвилюючий день святковим невимовно гарним феєрверком, сяючим різнобарв'ям кольорів та форм.
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.