78-й концертний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі відрито
29 серпня 2021 року новий, 78-й концертний сезон Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм розпочався виступом Академічного симфонічного оркестру “Філармонія”, яким диригував відомий американський диригент Мішель Галанте.
Перед початком концерту артисти і глядачі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Увертюра “Егмонт” і частина Симфонії №5 до мінор Людвіга ван Бетховена, частини Симфонії №9 мі мінор Антоніна Дворжака, Серенади для струнного оркестру до мажор і Симфонії №6 сі мінор Петра Чайковського — ця музика відома і популярна у слухачів. Під орудою Мішеля Галанте музиканти оркестру “Філармонія” виконали ці твори віртуозно.
Говорячи про співпрацю американського диригента і симфонічного оркестру філармонійного центру, художній керівник та головний диригент оркестру “Філармонія”, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач зазначив: “Мішель Галанте, як і кожен диригент, має свої особливості, що роблять його унікальним. Він впорався з важкою програмою, і наша співпраця корисна і оркестру і диригенту”.
Мішель Галанте диригував Академічним симфонічним оркестром Чернігівського обласного філармонійного центру вперше. Його ім’я знане у музичному світі. Як диригент Мішель Галанте працював з багатьма оркестрами в Америці, Канаді, країнах Європи. Мішель Галанте також має чимало нагород і відзнак як композитор і піаніст. Любителям музики добре відома його робота у складі Argento Chamber Ensemble — колективі, орієнтованому на новітню класичну музику.
2 вересня чернігівські глядачі знову можуть зустрітися з американським маестро: на сцені обласного філармонійного центру Мішель Галанте разом з музикантами оркестру “Філармонія” виконають Концерт для фортепіано з оркестром №2 до мінор Сергія Рахманінова і Симфонію №5 мі мінор Петра Чайковського. Соліст — Олег Полянський (Німеччина).
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.