Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 01:09:55

«Українська музика в архітектурі» – UA: ЧЕРНІГІВ покаже концерти з відомих туристичних локацій Чернігівщини

19.08.2021   21:01Агенцiя

Суспільне Чернігівщини 21 - 24 серпня покаже три концерти проєкту «Українська музика в архітектурі». Музиканти зіграють у відомих туристичних місцях Чернігівської області.

«Головна мета цього проєкту – показати туристичні місця регіону. Ми зупинились на трьох з них – це гетьманська столиця Батурин, садиба Тарновських у Качанівці та Катерининська церква у Чернігові. Цими концертами ми хотіли ще більше розкрити красу визначних архітектурних споруд, показати їх з дещо нового ракурсу завдяки музиці і її професійному виконанню», – говорить продюсер Суспільного мовника Чернігівщини Артем Шелковий.

21 серпня о 22:00  дивіться  концерт джаз-бенду «BissQuit» Чернігівського обласного філармонійного центру у садибі Тарновських у Качанівці. Палац Тарновських  – давній осередок української культури, де живе дух свободи мислення, свободи творчості і свободи людини. Там часто відбувались бали, гостювали Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Ілля Рєпін. Саме там композитор Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила». Така аура надихнула джаз-бенд «BissQuit» виступити у Качанівці із концертом просто неба. Адже джаз – це справжнє втілення свободи у музиці.23 серпня об 11:00  – виступ Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру у Катерининській церкві. Катерининська церква – справжня архітектурна перлина та один із символів Чернігова. Розташована на в’їзді до міста, вона зустрічає кожного його гостя. Хрестоподібна, із п’ятьма куполами, церква водночас виглядає і вкоріненою у землю, і піднесеною до неба.Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського часто експериментує із концертними майданчиками, співаючи у давніх храмах. Цього разу концерт відбувся у величній Катерининській церкві.24 серпня о 9:05  –  виступ академічного ансамблю пісні й танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру у гетьманській столиці Батурині. Художній керівник ансамблю – Сергій Вовк.Як і Батуринський заповідник, ансамбль розповідає про традиції і героїчну історію українського народу. Але робить це багатою мовою музичного мистецтва і хореографії.Нагадаємо, UA: ЧЕРНІГІВ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.