Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 02:47:51

На Чернігівщини дитячий національно-патріотичний табір «Я - українець» закрив останню зміну літнього сезону 2021 року

16.08.2021   09:01Агенцiя

П’ятий рік поспіль громадська організація «Північні вовки» організовує дитячий національно-патріотичний табір «Я – українець» для активного відпочинку дітей від 9 до 16 років.

 

Метою проєкту організатори ставили зміцнення і збереження здоров'я дітей в процесі оздоровлення та відпочинку, творення сприятливих умов для залучення дітей до систематичного зайняття фізичною культурою і військово-прикладними видами спорту, організацію активного відпочинку в польових умовах, виховання патріотичної свідомості молоді, любові до Батьківщини, підвищення престижу військової служби, профілактику правопорушень, асоціальної поведінки.

Під час відпочинку діти тренувались у стрільбі із пневматичної зброї, вивчали топографічне орієнтування на незнайомій місцевості, навчались основам маскування та наданням невідкладної допомоги у різних ситуаціях. Крім того, у програмі дозвілля дітей були різноманітні рухливі спортивні ігри, творчі конкурси та спільні акторські проекти. Вечорами біля багаття співали українські патріотичні пісні та вели бесіди на історичні теми.

До виховної програми організаторами дитячого національно-патріотичного табору «Я - українець» також були залучені представники Національної поліції України, військові Збройних Сил України, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Державної прикордонної служби України.  Кожен за своїм напрямком проводили для дітей заняття, тренінги та показові виступи.

-  Для дітей у таборі ми створюємо умови, за яких кожен з вихованців розкриває свій прихований потенціал, - розповідає  організатор проєкту Олександр Стрішний. - Їх новий життєвий простір показує середовище, у якому кожен відчуває себе частиною команди і завжди зможе знайти підтримку друзів.  Спогади про перебування у таборі залишають у пам’яті дітей чудово проведений час та заряджають енергією до нових звершень на цілий рік. Багато дітей проводить літо у нашому таборі вже не перший рік і їх бажання повернутися до нас знову надихає нашу команду до постійного вдосконалення програми відпочинку. Ми також постійно підтримуємо зворотній зв'язок із батьками та прислухаємось до їх побажань щодо вдосконалення програми на наступний рік.

Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ», Світлана Халімоненко

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.