Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 21:54:17

Зразковий дитячий духовий оркестр"Ніжинські сурми" до 30-ліття Незалежності України

14.08.2021   11:31Агенцiя

Зразковий дитячий духовий оркестр"Ніжинські сурми"#Наша_незалежність #Марафон_30 Широка концертна діяльність. Участь в конкурсах та фестивалях різних рівнів. Пропаганда духової музики серед учнів та жителів міста. Виховання колективізму та взаємодопомоги в юних учасників колективу.

Протягом певних років на відділі духових інструментів працював духовий оркестр під керівництвом Облогіна А.В. та Тарапуна А.С.
Відновив роботу оркестр в 1977 році під керівництвом Шевчуна О.В. Так в 1980 році духовий оркестр музичної школи приймав участь в концертах та урочистих подіях міста та школи. В 1981 році оркестр був учасником заключного огляду-конкурсу творчих колективів (м. Чернігів). В цьому ж році духовий оркестр зайняв друге місце в марш параді міста присвяченому Дню перемоги.
З 1998 року духовий оркестр став працювати під керівництвом В.В.Карпренка.
 
Духовий оркестр приймає активну участь в концертній діяльності міста. Він постійний учасник Покровського ярмарку,бере активну участь в проведенні культурних заходів міста.
В 2000 році духовий оркестр ДМШ зайняв II місце на обласному конкурсі . В 2007 році оркестр приймав участь в міжнародному фестивалі який проходив в місті Чернігові. В цьому ж році духовий оркестр відзначив своє «30» річчя від дня заснування колективу. Київська кіностудія О.Довженка вела зйомки документального фільму про дитячий духовий оркестр музичної школи під назвою «Ніжинські віртуози». Не повну версію фільму в цьому році транслювали по телебаченню.
 
Духовий оркестр ДМШ приймав активну участь ,під час акцій протесту на центральному майдані міста помаранчевої революції. Оркестр приймав активну концертну діяльність в зборі коштів для учасників АТО. В період 2014-2021р став переможцем багатьох обласних регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
В 2017 році дитячому духовому оркестру ДМШ було присвоєно звання зразковий.
Художній керівник та диригент Зразкового дитячого духового оркестру "Ніжинські сурми" м. Ніжина Віталій Васильович Карпенко.

За матеріалами Управління культури і туризму

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини