Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 03:39:33

У Ніжині проведуть ІІІ Всеукраїнського музейного форуму

06.08.2021   10:30Агенцiя

Днями за ініціативи ніжинського міського голови Олександра Кодоли в приміщенні Ніжинської міської ради відбулася робоча зустріч щодо проведення в місті Ніжині ІІІ Всеукраїнського музейного форуму – унікального майданчика для діалогу, співпраці та обміну досвідом і передовими новаціями між музеями всієї України.

Під час робочої зустрічі було обговорено важливість  проведення ІІІ Всеукраїнського музейного форуму саме в м. Ніжині, адже Ніжин – відомий  в Україні осередок музеїв, серед яких окремо вирізняються музей «Поштова станція», «Рідкісна книга», картинна галерея Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, новостворений Будинок-музей Юрія Лисянського. Проведення даного заходу в Ніжині відповідає існуючій стратегії розвитку ніжинської громади й приверне увагу музейної спільноти до Ніжинщини, її культурної спадщини, туристичного потенціалу, відкриє нові можливості та створить сприятливий інвестиційний клімат для розвитку готельно-ресторанного бізнесу, актуалізує та посилить впроваджуваний нині процес зі створення в Ніжині туристично-інформаційного центру та історико-архітектурного заповідника.

ІІІ Всеукраїнський музейний форум має відбутися влітку 2022 р. та являтиме собою триденну подію, під час якої музейники працюватимуть в складі наукових секцій конференції, відвідають ніжинські музеї, візьмуть учать в різноманітних майстер-класах та презентації науково-популярних видань, сформують нові перспективи для розвитку і популяризації музейної справи України. За підсумками форуму буде видано спеціальний збірник наукових досліджень учасників форуму.  

Розуміючи всю відповідальність за проведення цього заходу, в ході робочої зустрічі було сформовано попередній організаційний комітет на чолі з ніжинським міським головою Олександром Кодолою, що в найближчі тижні розпочне свою діяльність. Першочерговими завданнями організаційного комітету є формування запрошень та їх розсилка по музеям України, збір наукових матеріалів  для збірника, розробка тематичної сторінки у соціальній мережі Facebook, підготовка плану заходів  форуму.

Валерій Салогуб, керуючий справами виконавчого комітету, презентував  партнерам зі столичних музеїв ніжинську брендову сувенірну продукцію,  яку планується вручити під час проведення музейного форуму у 2022 році кожному учаснику.

Управління культури  і туризму Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини