Прилуки: презентовано фільм "Тиха правда Малої Дівиці"
У Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В. І. Маслова 4 червня відбулася презентація фільму «Тиха правда Малої Дівиці». Фільм створено неформальним творчим об’єднанням «Технокадр» за ініціативи вихідця села Мала Дівиця Ігоря Причини.
Автор сценарію і режисер Сергій Пархомов, оператор Володимир Синцов. Краєзнавчий матеріал був наданий місцевим дослідником Олександром Лозовим. У фільмі використано матеріали з фондів Прилуцького краєзнавчого музею.
Фільм створено задля збереження історичної пам’яті українців та підтримки вітчизняного краєзнавства. Основна ідея фільму – непереборне прагнення українців до незалежності, роль самоврядування, починаючи з первинної сільської громади у реалізації цієї ідеї.
На презентації були присутні режисер фільму, краєзнавці міста, представники бібліотечної системи міста, району та міського самоврядування.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.