Чернігівській міській школі мистецтв присвоєне ім’я Любомира Боднарука
Рішення про присвоєння комунальному закладу позашкільної мистецької освіти «Чернігівська міська школа мистецтв» імені Любомира Боднарука прийняли на засіданні 8-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 27 травня.

Відповідне звернення надійшло від педагогічного колективу Чернігівської міської школи мистецтв. А попередньо протягом двох місяців з урахуванням обмежувальних заходів проводилося громадське обговорення цієї пропозиції, у якому взяли участь усі зацікавлені фізичні та юридичні особи.
Любомир Мирославович Боднарук - заслужений діяч мистецтв України, кавалер ордена «За заслуги» ІI ступеню, почесний громадянин міста Чернігова. Зробив значний внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.
Він народився на Тернопільщині, у місті Чорткові. Музичну освіту здобув у Чернівецькому музичному училищі та Львівській консерваторії. Працював хормейстером Гуцульського ансамблю пісні і танцю Івано-Франківської обласної філармонії. Ним були створені Галицька самодіяльна хорова капела, хор вчителів, чоловічий квартет будинку культури, камерний хор музичної школи.
Але з 1979 року життя і творча діяльність митця нерозривно пов'язані з Черніговом, куди талановитий диригент прибув для створення ансамблю пісні і танцю "Полісся".
З 1984 року маестро працював в Чернігівському музичному училищі ім. Л.Ревуцького, обіймаючи посаду заступника директора з навчальної роботи, очолював обласний відділ хорового товариства ім. М. Леонтовича, був головою обласного відділення Фонду культури України.
Поступово склалися передумови для заснування в Чернігові професійного камерного хору. Урочиста презентація новоствореного хорового колективу відбулася 1997 року на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Хор, за визнанням мистецтвознавців та фахівців музичного мистецтва, став одним з найдинамічніших художніх колективів нашої держави, який очолив культурно-громадський діяч і хоровий диригент Любомир Боднарук. З 1998 року хор носить ім’я українського композитора Дмитра Бортнянського та діє при Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.
Одночасно з активною творчою роботою Любомир Боднарук вів послідовну музично-громадську діяльність. Очолював обласне відділення хорового товариства ім. М.Леонтовича, ініціював проведення щорічних дитячих хорових фестивалів "Свято хору", свята дитячої хорової музики "Сонечко".
У 2010 році Чернігівською міською школою мистецтв заснована "Чернігівська хорова асамблея пам’яті Любомира Боднарука", яка проводитися щорічно в день його народження 1 червня.
Любомир Мирославович Боднарук похований в Чернігові на кладовищі Яцево.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.