Сучасний Дитинець на фотоалеї
18 вересня на Валу відбулося відкриття фотоалеї “Чернігів стародавній”. Тут представлено фотостенди із зображенням стародавнього Чернігова від періоду Київської Русі – до середини ХХ ст. Серед них – репродукції художника і краєзнавця Григорія Петраша, а також фотолистівок із приватних колекцій Володимира Руденка та Костянтина Ягодовського.
Днями фотоалея поповнилась новим стендом, на якому зображено сучасний вигляд Дитинця, історичного центру Чернігова. На фотостенді: пам’ятки архітектури та історії; пам’ятники гетьману І.Мазепі, Т.Шевченку, О.Пушкіну і загиблим воїнам. Назви об’єктів написані українською та англійською мовами (не забуваймо, що невдовзі Євро-2012). Для зручності туриста відмічені і вулиці: Горького, Преображенського, Підвальна. Адже, вони межують із територією Дитинця.
До речі, споруди на новому стенді створені в об’ємному зображенні. А поряд – намальовані доріжки і дерева, мовби, на справжньому фото.
http://naiz1.pp.net.ua/news/suchasnij_ditinec_na_fotoaleji/2011-11-07-1041
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.