Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:41:18

Сучасний Дитинець на фотоалеї

10.11.2011   12:37Агенцiя

18 вересня на Валу відбулося відкриття фотоалеї “Чернігів стародавній”. Тут представлено фотостенди із зображенням стародавнього Чернігова від періоду Київської Русі – до середини ХХ ст. Серед них – репродукції художника і краєзнавця Григорія Петраша, а також фотолистівок із приватних колекцій Володимира Руденка та Костянтина Ягодовського.

Днями фотоалея поповнилась новим стендом, на якому зображено сучасний вигляд Дитинця, історичного центру Чернігова. На фотостенді: пам’ятки архітектури та історії; пам’ятники гетьману І.Мазепі, Т.Шевченку, О.Пушкіну і загиблим воїнам. Назви об’єктів написані українською та англійською мовами (не забуваймо, що невдовзі Євро-2012). Для зручності туриста відмічені і вулиці: Горького, Преображенського, Підвальна. Адже, вони межують із територією Дитинця.

До речі, споруди на новому стенді створені в об’ємному зображенні. А поряд – намальовані доріжки і дерева, мовби, на справжньому фото.

http://naiz1.pp.net.ua/news/suchasnij_ditinec_na_fotoaleji/2011-11-07-1041

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.