В облдержадміністрації відкрилися експозиції, присвячені Чорнобильській катастрофі
Напередодні 35-х роковин аварії на ЧАЕС в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації відкрилися одразу дві експозиції, присвячені пам’яті цієї трагедії.
Перша підготовлена Чорнобильським культурно-інформаційним центром області. Вона складається з фотовиставки "Хронологія Чорнобильських подій", що відображає етапи розвитку АЕС від часів будівництва до сьогодення, добірки літературних видань з описами учасників подій та експозиції "Мовчазні свідки трагедії" – артефактів з міста Прип'ять.
Друга зібрала документальні свідоцтва подій 1986 року та їхніх наслідків під назвою “Наш біль – Чорнобиль” Центрального державного архіву громадських об’єднань та Державних архівів Чернігівської та Житомирської областей.
Матеріали обох виставок доступні в мережі інтернет за наступними посиланнями: https://cn.archives.gov.ua/expos/temat/chernobl.php та https://www.facebook.com/100ber/posts/2195029373961435.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression