Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 02:39:27

"Розум-фест" об’єднав талановиту молодь у "Гетьманській столиці"

24.03.2021   11:56Агенцiя

Понад 70 талановитих дітей із семи областей України, від Львівщини до Донеччини, зголосилися взяти участь у конкурсі «Розум-фест».

Діти своїми авторськими, креативними, творчими роботами розкрили діяльність гетьмана Кирила Розумовського та роль Батурина в історії нашої держави!
 
Дуже символічно, що підбиття підсумків конкурсу «Розум-фест» відбулося саме 18 березня в день народження Гетьмана.
       
Однією з найкращих робіт, яка отримала Гран-прі конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», став триптих Лисун Ліни та Сахно Анастасії.

Призові місця у молодшій віковій категорії зайняли:
      І місце – Карась Дарія;
      ІІ місце – Кербут Катя;
      ІІІ місце – Мараховська Аріна та Кресан Яна.
У старшій віковій категорії:
     І місце – Римаренко Ілля;
     ІІ місце – Москаленка Альона;
     ІІІ місце – Москаленко Анастасія.
 
У номінації «Слово» в молодшій віковій категорії Гран-прі отримала Кузьменко Анастасія.

Призові місця у молодшій віковій категорії зайняли:
       І місце – Дробязко Даша;
       ІІ місце – Донець Костянтин;
       ІІІ місце – Дроздова Вікторія та Ковальова Вікторія.

У старшій віковій категорії Гран-прі отримала Тихончук Дар’я. Призові місця зайняли:
        І місце – Розумієнко Варвара;
        ІІ місце – Головко Вікторія;
        ІІІ місце – Нечай Юлія, Устименко Анастасія.
       
Призерів нагородили пам’ятними сувенірами та грошовою премією. Жоден з учасників конкурсу «Розум-фест» не залишився поза увагою організаторів, вони отримали заохочувальні призи від Національного заповідника «Гетьманська столиця».

Національний заповідник «Гетьманська столиця»

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.