Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:06:25

Презентація книги, присвяченої історії чернігівського живопису

09.10.2011   15:19Агенцiя

У Чернігові презентували книгу Анатолія Адруга “Живопис Чернігова ІІ пол. XVІІ – поч. ХVІІІ ст.”

5 жовтня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського відбулася презентація книги кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, члена Національної спілки художників України та національної спілки краєзнавців України – Анатолія Адруга “Живопис Чернігова ІІ пол. XVІІ – поч. ХVІІІ ст.”

У заході взяли участь: директор музею-заповідника М.Коцюбинського Ігор Коцюбинський, викладачі і студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, представники творчої інтелігенції міста.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.Лазаревського Юрій Русанов. Він наголосив на тому, що дослідження науковця мають велику цінність, адже це маловивчені сторінки українського малярства, створені на чернігівській землі, побажав колезі натхнення та нових досягнень у подальшій роботі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.