Прилуки: виставка "Доля намальована пензлем"
Опоетизовані квіти Катерини Білокур сьогодні квітнуть на всіх мистецьких сайтах інтернет-мережі, виринають з екранів телевізорів, сповідуються перед відвідувачами картинних галерей.
Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти пропонує містянам книги про Катерину Білокур, яких, на щастя, має достатньо у своїх фондах, які представлені на тематичній виставці «Доля намальована пензлем».
Катерина Білокур. Малярство і проза, Рік видання: 2009
Видання про Катерину Білокур містить її живописний доробок, що зберігається у Яготинській картинній галереї, а також оповідання "В селі Богданівці Шрамківського району на Черкаській землі", присвячене односельчанам видатної мисткині.
Катерина Білокур: книга-альбом. Автор: Н. Л. Розсошинська, М. Кагарлицький. – К.: Мистецтво, 2015.
В альбомі репродуковано геніальні твори мисткині із музеїв України. Видання доповнене спогадами сучасників, листами художниці та іншими матеріалами, які зібрав і упорядкував М.Кагарлицький Запрошуємо до перегляду книжкової виставки.
Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).