Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 18:21:07

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди

22.09.2020   10:35Агенцiя

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

У номінації «Діти віком від 4 до 7 років» переможцями стали: Кальян Кіріл (6 років ДШ № 29), Єршов Назар (7 років школа № 14), Єршов Макар (5 років ДШ № 11).

У номінації «Діти віком від 8 до 10 років» переможницями стали: Дяченко Діана (10 років вихованка ЦТДЮ) та Гмиря Олена (10 років вихованка школи мистецтв).

У номінація «Діти віком від 11 до 14 років» переможницями стали: Половецька Софія (13 років ліцей № 7), Гуляницька Марія (12 років школа № 1), Барнаш Марія (14 років вихованка школи мистецтв), Дуюнович Олександра (14 років вихованка школи мистецтв).

У номінація «Діти віком від 14 до 18 років» переможницями стали: Галета Заріна (15 років вихованка школи мистецтв), Кисіль Аліна (16 років школа № 13) та Кудінова Єлизавета (16 років вихованка школи мистецтв).

Особливу відзнаку від заступника міського голови Шкуренко Тетяни Михайлівни отримала вихованка школи мистецтв Непомящяя Лінда 14 років, від начальника відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Опанасенко Олени Вікторівни — вихованка школи мистецтв Андрощук Уляна 13 років.

Відзнаку отримав і учень ліцею №7 Шаповал Арсеній – подарунковий сертифікат на безкоштовне заняття з живопису у художній школі - студії Олени Чайки.

Від місцевого художника Степана Вербищука нагороду отримала Приходько Вікторія (12 років гімназія № 1 ім. Г. Вороного), від керівника гуртка зразкової студії «Палітра» ЦТДЮ нагороду отримала Кущенко Вікторія (14 років школа № 12).

Окрему відзнаку від директора Прилуцького краєзнавчого музею Тетяни Зоць отримала вихованка школи мистецтв Шаповал Анна, 7 років, за цікаве художньо-дизайнерське оформлення своєї роботи – власноруч розфарбованої сукні «Райдуга над містом».
 
Переможці отримали почесні грамоти, у подарунок - друковану продукцію музею та солодкі подарунки від спонсора.

За інформацією Прилуцького краєзнавчого музею імені В.І.Маслова

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини