Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 червня, 04:20:19

Роботу театру відновлено

15.08.2020   09:22Агенцiя

Після майже п’ятимісячної перерви, спричиненої карантинними обмеженнями у зв'язку з поширенням в Україні захворюваності на коронавірус, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка відновив роботу згідно з відповідним наказом Департаменту культури.

З приводу цієї приємної події в культурному житті регіону керівництво театру зустрілося з представниками мас-медіа Чернігівщини, аби ознайомити усіх шанувальників театрального мистецтва про найближчі плани роботи.

Першочергово, темою прес-конференції, яка проходила у форматі вільного спілкування з журналістами, були особливі умови забезпечення діяльності закладу, пов'язані з дотриманням санітарних норм і вимог МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період дії карантину.

У своєму виступі генеральний директор театру Сергій Мойсієнко повідомив про роботу колективу в дистанційному режимі протягом березня-липня поточного року, організацію режисерами і акторами читання сценаріїв та репетицій у форматі онлайн, започаткування нових мистецьких проектів в Інтернет-мережах тощо.

Звернув увагу учасників прес-конференції на запобіжні заходи, які наразі вживаються працівниками закладу з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції в будівлі театру, зокрема, регулярне проведення дезінфекції внутрішніх приміщень, температурний скринінг на вході до театру, обмежена кількість людей на репетиціях, обов'язкова вимога перебувати в масках, забезпечення дотримання санітарної дистанції при розташування глядацьких місць у театральній залі в шаховому порядку, інші профілактичні заходи.

Проінформував, що 18 серпня відбудеться показ вистави «Наймичка» /реж. Анастасія Кузик/ для глядачів (з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, передбачених МОЗ України на період дії карантину) та за участю членів експертної ради ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА», оскільки ця вистава за підсумками першого відбіркового туру включена до лонг-листа фестивалю в номінації «За найкращу виставу камерної сцени».

Художній керівник театру Андрій Бакіров поділився з присутніми тими труднощами в творчій роботі, які спричинила тривала перерва в діяльності закладу, розповів про наступні прем’єрні вистави, над якими сьогодні працює творчий склад театру, зокрема, «Приборкання норовливого» за п'єсою Я.Стельмаха, «Небезпечні зв’язки» за романом Шодерло де Лакло, «Чорна комедія» П.Шеффера, «На полі крові» і «Йоганна, жінка Хусова» Лесі Українки, поновлення вистави «Майська ніч» М.Старицького за повістю М.Гоголя та інші.

Повідомив про заплановане на 26 жовтня відкриття XXVII Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» та вимушені зміни у фестивальній програмі, а також про значне скорочення гастрольної діяльності колективу протягом наступного театрального сезону, відкриття якого передбачається на початку жовтня цього року.

Наприкінці зустрічі керівники театру відповіли на запитання учасників зустрічі, подякували представникам засобів масової інформації за співпрацю впродовж минулих років та запросили до активного висвітлення мистецьких проектів, що відбуватимуться протягом 95-го театрального сезону.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини