Відкриття виставки Чернігівського художнього музею у Києві
7 серпня у Музеї української діаспори (філіал Музею історії Києва) відбулося відкриття музейного проєкту «Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів» Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.
У експозиції представлено понад 100 робіт нашого земляка, уродженця Олишівки, українського та французького художника Олександра Савченка-Більського та художника Миколи Глущенка з колекції Чернігівського художнього музею, а також Миколи Кричевського з колекції Музею української діаспори.
На відкриття завітали представники чернігівських та київських музеїв, творчої спільноти, журналісти. Захід відбувся за підтримки Чернігівської ОДА та, зокрема, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій.
Під час спілкування керівники музеїв Юрій Ткач та Оксана Підсуха домовилися про продовження проєкту в Чернігові за участі Музею української діаспори вже восени цього року.
Нагадаємо, що музейний проєкт реалізується з нагоди відзначення 120-річчя Олександра Савченка-Більського. Уже в рамках проєкту проведено пленер чернігівських художників, видрукувано каталог виставки, зроблено декілька програм на телебаченні та радіо, у планах – проведення ще одного пленеру та конференції «Творчість українських митців за кордоном», видання повного каталогу творів Олександра Савченка-Більського.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.