"Седнівська осінь" - майже як торік. ФОТОрепортаж
У суботу у Седневі відбулося літературно мистецьке свято "Седнівська осінь". Воно стартувало з відкриття пам'ятника Федору Лизогубу і покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченка за участю офіційних осіб.

"Седнівська осінь"
Свято продовжили виступи артистів обласного філармонійного центру, ярмарок та виставка робіт народних умільців. У куренях 46-ти територіальних громад чернігівського району чого тільки не було. Мальовничо зодягнені в народне вбрання дівчата, колоритні персонажі, музики з гармошками, чудернацькі витвори рукоділля, вишиті рушники і картини, дерев'яні скульптури.
Здебільшого відвідувачі ковтали слинки, розглядаючі апетитні натюрморти з наїдків і напоїв, приготовані по-домашньому. Цими стравами частували задарма офіційних осіб і депутатів, а простих відвідувачів - за гроші.
Однак у центрі дійства розмістився велетенський казан з кулішем. Кашу роздавали безкоштовно. Але тітонька з глибоким мішком біля роздачі наполегливо збирала пожертви від публіки.
Поза куренями жваво йшла торгівля пивом і шашликами. За столиками сиділо чимало відвідувачів і співали застольних пісень. У наметах можна було придбати й багато чого корисного. Наприклад: мед, яблука і картоплю різних сортів.
Учасники дійства поділилися враженнями від заходу. Казали, що торік було трохи цікавіше, бо виступали акробати на конях. Цього ж року в центрі ярмарку красувалися тільки агітатори від Партії регіонів з блакитними прапорами. А в принципі, за словами відвідувачів, щороку відбувається майже все те ж саме.
Шевченко Ірина
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27
У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.
В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24
Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.
Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22
Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.
Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20
Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18
30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.