Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:39:18

Центральна бібліотека для дітей імені Олександра Довженка відзначила 60-річчя

01.10.2012   09:08

Привітати заклад з визначною датою завітали заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, начальник головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Сергій Мойсієнко, представники обласної організації профспілок працівників культури, управління культури Чернігівської міської ради, а також колеги, читачі.

бібліотека для дітей імені Олександра Довженка відзначила 60-річчя

бібліотека для дітей імені Олександра Довженка відзначила 60-річчя

У своєму вітальному слові до працівників установи Віктор Тканко зазначив, що бібліотека імені Олександра Довженка посідає чільне місце у нашому місті як інформаційно–освітній, культурний заклад для понад 5 тисяч юних читачів. Вона успішно виховує нове покоління громадян, відкриваючи шлях до книги – джерела мудрості, знань, гармонії.

“Саме бібліотечні фахівці відкривають шлях до інформаційних ресурсів, спонукають підростаюче покоління до самопізнання та усвідомлення себе як громадян України, навчають юне покоління цінувати надбання Батьківщини”, – підкреслив він.

Центральна бібліотека для дітей імені Олександра Довженка стала переможцем у конкурсі проектів програми “Бібліоміст” “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” та отримала грант в розмірі трьох комплектів комп’ютерної техніки. Завдяки цьому при бібліотеці відкрито інформаційно-консультативний центр “Ти – не один” для користувачів з особливими потребами.

Не залишаються поза увагою й діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Центральна бібліотека для дітей співпрацює з дитячим притулком для дітей–сиріт “Надія”. Тут проходять зустрічі з письменниками, цікаві заходи до свят.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка і від себе особисто Віктор Тканко привітав усіх зі святковою подією та Всеукраїнським днем бібліотек, який традиційно святкується 30 вересня, побажав міцного здоров’я, успіхів, щастя і добра на життєвому шляху.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста та з нагоди 60-річчя центральної міської бібліотеки для дітей імені О.П.Довженка він вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам установи.

А концертна програма, підготовлена учнями та викладачами Чернігівської дитячої музичної школи № 2, ЗОШ № 20, додала усім присутнім особливого святкового настрою.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.