Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 06:11:29

Кращі книги року визначені

08.07.2020   11:17Агенцiя

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

З них лауреатами стали 16 книжок 16 авторів. Компетентне журі, яке складалося з письменників, співробітників сфери культури, журналістів визначило переможців у восьми номінаціях.

У «Біографічній прозі» перше місце розділили Віталій Корж «Еківоки» та Олексій Брик «Дороги життя». У номінації «Наукові видання» :
1 місце - Олександр Ясенчук «600 біографій. Генерали, старшини, козаки»
1 місце і звання «Книга року 2019» - Володимир Руденок та Тетяна Новик «Антонієві печери Чернігівського Троїцько – Іллінського монастиря».

В номінації «Краєзнавчі видання» 1 місце посів Олександр Ляшев зі своїм дослідженням з локальної історії «Московсько- радянські репресії на Чернігівщині: Село Роїще».
У номінації «Фотоальбом-путівник» перше місце посіла книга Андрія Майковського «Храми Чернігово -Сіверщини. Фотоальбом для мандрівників».

У номінації «Поетичні збірки» місця розподілилися таким чином:
1 місце - Ліна Ланська «Смарагдова скрижаль» та «Бурштиновий рай»
2 місце - Ганна Демиденко «Сповідь душі»
3 місце - Микола Фурс «Роки мої, мов журавлі» та Олександр Штань «Хоч не сталось – було»

У номінації «Збірки поезії та прози» перше місце цього року вирішили не присуджувати, друге розділили Наталія Коса з книгою «Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» та Любов Борисенко зі своєю збіркою «Ранкова кава в альтанці…» .

Серед авторів дитячої літератури місця розподілилися таким чином:
1 місце - Євдокія Тютюнник «Іменини цибулини»
2 місце - Валентина Михайленко «Смілий»
3 місце - Володимир Сенцовський «П’ять пелюсток бузкового квіту».

У номінації «Видавець року» відзначили чернігівське видавництво «Десна поліграф».
Нагадаємо, що вперше кращі книги в Чернігові визначили 1999 року, тоді участь у конкурсі взяло 9 авторів.

Чернігівська міська централізована бібліотечна система

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини