Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 04:08:22

Виставка "Золоті руки вчителя" ФОТО

28.09.2012   08:36Агенцiя

В приміщенні Арт-клубу відбулося урочисте відкриття виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Золоті руки вчителя", експозицію якої сформовано зі студентських робіт, виробів учасників студентських творчих авторських лабораторій (СТАЛь), членів гуртка художнього конструювання з деревини та аматорських робіт викладачів технологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Виставка

Виставка "Золоті руки вчителя"

Відкрила виставку директор Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Петрівна Заваліна, яка у вітальному слові зазначила, що вона, як випускниця педагогічного університету відчуває гордість за талановитих студентів Альма-матер і прагнення викладачів розвивати творчість молоді та сприяти їх всебічному розвиткові.

Крім того, у своєму виступі Надія Петрівна відзначила внесок завідувача кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Носовець Наталії Михайлівни, яка є ідейним натхненником та одним з організаторів заходу, і вручила їй Почесну грамоту Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв.

Також можливість привітати організаторів і відвідувачів було надано голові Чернігівського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Володимирові Івановичу Морозу та завідувачеві Арт-клубу Геннадієві Петровичу Покровському. Не обійшлося відкриття і без виступів талановитих студентів ТФ, які показували фокуси, співали і дефілювали у власноруч виготовленому одязі.

Після закінчення урочистостей всі бажаючі мали змогу ознайомитися з експозицією та поспілкуватися з авторами представлених робіт.


Олена Бабич

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини