Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 01:57:58

Гаряче музичне літо у Чернігові відкрили артисти Міського палацу культури

22.06.2020   15:34Агенцiя

Стартував гарячий вікенд у п‘ятницю 19 червня з довгоочікуваної події - повернення улюблених багатьма чернігівцями Літніх музичних вечорів. Захід одразу став сенсацією і от чому.

Директор Міського палацу культури Ірина Должикова пояснює:
- Ми намагалися поєднати всі складові: безпеку та яскравий контент. Глядачів розсадили з урахуванням соціальної відстані, неодноразово зверталися до них з проханням вдягати захисні маски. І люди нас послухали! Тож і наші артисти на знак вдячності старалися: тільки найкращі пісні, танці, музика! На відео на наших сторінках у соцмережах видно, як глядачі танцювали, аплодували. Байдужих не було!

20 червня був певний виклик, оскільки через грозу та бурхливу зливу другий Літній музичний вечір опинився під загрозою зриву. Але музика та пісні і тут врятували становище! Для чернігівців виступали наші справжні зірки: солісти Алла Гаркуша, Анжеліка Гальчук, Володимир Михайлов, Євген Мацак, Марія Шумар, Діна Лобур, фолк-гурт «Калита», юна співачка Катя Ковтун, балет Міського палацу культури.

Свято музики і танців продовжилося у неділю 21 червня на Малій Сцені на Алеї Героїв. Тільки цього разу до «зоряного десанту» артистів МПК долучився і муніципальний оркестр ChernigivBand зі своїми кращими ліричними хітами - попурі українських пісень композиторів та авторів Володимира Івасюка, Юрія Рибчинського, Олега Винника, Миколи Мозгового і багатьох інших. А ще, ось так музично, наші виконавці привітали усіх тат Чернігова з їхнім святом - Днем Батька. Зокрема, у виконанні Діни Лобур пролунала пісня «Не плач, тату».

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини