Заплановані на травень і початок літа фестивалі в Чернігові переносяться, але не скасовуються
Через карантинні заходи відкриття туристичного сезону, яке в цьому році планувалося на перші дні травня, в Чернігові не проводитимуть.
Заплановані на травень фестивалі та інші проєкти, що мали би стартувати найближчим часом, переносяться. Деякі - на наступний рік, деякі - невизначений термін.
Швидше за все, більшість міських культурологічних проєктів («Арт авеню» на Алеї героїв, проєкт для дітей «Наш час», який проводиться в сквері ім. Б. Хмельницького тощо) поставлені на паузу мінімум до липня.
Також свою роботу тимчасово припинили школи гідів та амбасадорів. Щоправда, останні продовжують вивчати рідне місто та розповідати про нього готуючи онлайн екскурсії, з якими можна ознайомитися на офіційних сторінках туристично-інформаційного центру (ТІЦ) та міського управління культури та туризму в соціальних мережах.
У той же час, навіть у таких складних умовах туристичний сезон-2020 у Чернігові планують. Розраховують на туристичний потік у другій половині літа й на початку осені. Очікується, що переважно це буде міжрегіональний сімейний туризм, для якого наше місто є ідеальним варіантом.
А поки що фахівці готуються до сезону організаційно. Зокрема, минулого року в Чернігові започаткували традицію проведення туристичних форумів. І цього року, не дивлячись на карантинні обмеження, 29 квітня туристичний форум теж відбувся - хоч і в онлайн-форматі. Він об’єднав він понад 100 учасників та учасниць з більш ніж 30 українських міст. Говорили про проблеми та виклики, перед якими постала туристична галузь. 6 спікерів з Києва, Вінниці, Тернополя та Дрогобича ділилися своїми ідеями та напрацюваннями.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.