Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 12:19:25

Життя прекрасне у всіх його проявах!

07.11.2011   09:53

З таким оптимістичним девізом живе чернігівська художниця Оксана Корнієнко. Підтвердженням цьому стало відкриття чергової виставки картин у чернігівському виставковому залі Спілки художників україни.

Оксана Корнієнко

Оксана Корнієнко

Приводом став ювілей художниці. 53 яскраві та життєрадісні роботи вона написала за останній рік. Каже, працює для людей.

До створення картини її може підштовхнути що завгодно. Наприклад, одного разу вона прокинулась і побачила з вікна велику повітряну кулю. Рік виношувала в собі ідею, потім з’явилась ця картина.

Оксана Корнієнко не об’єднує роботи в якусь єдину концепцію. Зображає на полотні те, що любить - квіти, людей, предмети. Головне, щоб те, що вона робить, подобалось глядачу.

Художниця не працює пензлями, всі роботи вона створює за допомогою мастіхіна та пальців.
 
Колеги - художники та друзі, які прийшли на відкриття виставки, відзначають, що працює Оксана Корнієнко у власній неповторній манері.

Багато робіт художниці знаходять місце у приватних колекціях за кордоном. Але на батьківщині вона не менш популярна.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1727

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини