Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 03:44:51

НаКрилахМрій від Чернігівського драмтеатру ім.Т.Шевченка

23.03.2020   08:18Агенцiя

УВАГА! ЧЕЛЕНДЖ! НаКрилахМрій Дорогі Друзі! Карантин вносить свої правки у наше життя… На жаль, запланований фестиваль для дітей та молоді «На крилах мрій» переноситься без чітких дат. Але це не привід сумувати!

Ми запроваджуємо вернісаж #челендж дитячих малюнків на тему МРІЙ.

Челендж сімейний, тож дорослі можуть долучатися та допомагати

Що робити?
- «На крилах мрій» - як це ви собі уявляєте? Намалюйте!
- Намалюйте свою МРІЮ!

Ну що, готові маленькі мрійники?

Ваші малюнки підписуйте (ім’я, вік, місто) та викладайте у соцмережах Facebook та Instagram, обов’язково варто прописати хештегом #НаКрилахМрій та позначайте наш театр @chernihivtheatre

Сторінка челенджу: https://bit.ly/2Upc0xj  

Найкращі малюнки ми розташуємо на віртуальній виставці у себе на сайті на сторінці Facebook вже 1 червня - до міжнародного дня захисту дітей.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини