Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 05:51:27

"Первоцвіти Коропщини" розквітли у бібліотеці ім. М. Коцюбинського

29.02.2020   11:07Агенцiя

Яскраве двогодинне свято музики та поезії подарували чернігівцям учасники районного творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини». Свої творчі здобутки вони представили в бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Об'єднання «Первоцвіти Коропщини» створили у 2002 році, зараз воно налічує понад чотири десятки учасників, не лише письменників, а й самодіяльних композиторів, художників, майстринь.

Учасники об’єднання проводять творчі зустрічі, презентації книжок. Останнім часом виїжджають також у села району, виступають у будинках культури.

Творчість «Первоцвітів Коропщини» надзвичайно різноманітна: лірична та патріотична поезія, проза, твори для дітей, гумор, краєзнавчі нариси тощо. Але кожен із учасників об'єднання талановитий і унікальний.

До Чернігова представити свою творчість приїхали письменники Валентина Михайленко, Світлана Милько, Світлана Матвієнко, Любов Борисенко, Андрій Батурин, Василь Кирилюк, Тетяна Кузьменко, Тамара Висоцка, Валентина Городня, автор та виконавець Валерій Маринченко. Також у презентації взяли участь авторки з Чернігова Ірина Мітасова та Надія Куліш, які також є учасниками об'єднання.

Чернігівці отримали справжнє інтелектуальне задоволення й пережили яскравий калейдоскоп емоцій.

До сліз пройняла присутніх представлена Валентиною Михайленко повість для дітей «Смілий». Це побачена очима звичайного пса наша дійсність. У тому числі й війна на Донбасі. Це історія про дружбу, відданість та відвагу, про те, що любов має завжди перемагати. Не дарма повість стала лауреатом престижного конкурсу «Молода коронація» в номінації «Мала проза. Дорослі для дітей».
«Діти зараз дуже залежні від згубного впливу гаджетів, треба будити в дитині душу, закладати зерна добра ще з раннього віку», – переконана Валентина Михайленко. Повість «Смілий» також представлена на конкурс «Книга року-2019» . Ще один учасник «Книги року» – поетично-прозова збірка Любові Борисенко «Ранкова кава в альтанці...», яку авторка представила чернігівцям.

Творчий десант із Коропа поділився секретами творчості, досвідом роботи з видавцями та читацькою аудиторією.

Чернігівська міська централізована бібліотечна система

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини