Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку
Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.
Вперше на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру співак вийшов 2002 року. А за рік – він давав вже перший свій сольний концерт. Сьогодні Сергій Сулімовський втратив лік кількості своїх «сольників», проте кожного разу на сцену він виходить мов вперше. «Хвилююся неймовірно, - каже співак. – Адже немає різниці вперше ти виступаєш перед публікою, чи, скажімо, всоте. Люди відчують фальш... То ж завжди ретельно готуюся до виходу на сцену і не дозволяю собі розслабитися».
Сергій Сулімовський – улюбленець чернігівської публіки. Цього він досяг завдячуючи таланту – чудовому голосу, яким щедро нагородила його природа, та професіоналізму, що виник завдяки невтомній праці і прагненню до досконалості. 21 лютого 2020 року публіка у повній мірі вкотре змогла оцінити як талан, так і професіоналізм артиста. У супроводі Духового оркестру Військово-музичного центру сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник підполковник Ігор Кішман, начальник оркестру капітан Роиан Павлів) Сергій Сулімовський дав черговий свій сольний концерт.
У виконанні музикантів для шанувальників, котрих зібралася повна зала Чернігівського обласного філармонійного центру, прозвучали пісні різних жанрів – від класики світової оперної музики, до року, української народної музики і музики з кінофільмів. Прозвучала «luna tu» з репертуару Александро Сафіно, Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні, «Закоханий солдат» Енріко Канніо, "A Tale That Wasn't Right" гурту "Helloween", "Там, де Ятрань круто в'ється" Антіна Шашкевича та інші.
Концерт викликав у публіки хвилю вдячності - і за чудовий голос Сергія Сулімовського, і за філігранний акомпанемент Духового оркестру Військово-музичного центру сухопутних військ Збройних Сил України. Винагородою за прекрасний виступ стали для артистів овації вдячних слухачів, виклик на біс та море квітів.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.