Оркестр “Філармонія” під диригуванням Дайске Нагаміне представив “Пульчинеллу” Стравінського і Симфонію №4 Чайковського
“Пульчинелла” - один з найбільш яскравих, веселих і… великих творів Ігоря Стравінського. Написаний як балет зі співом, він є творчим переосмисленням композитором музики XVIII сторіччя.
Стравінський переробив старовинну музику, використавши при цьому сучасні йому ритміку і гармонії. “Пульчинелла” – місток між століттями, місток між різними жанрами, що започаткував нові музичні форми”, – каже про цей твір художній керівник та головний диригент Академічного симфонічного оркестру “Філармонія”, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.
Симфонія №4 Петра Чайковського вважається справжньою психологічною драмою, криком душі композитора.
Два таких різних твори 8 лютого 2020 року поєднались на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру у концертній програмі симфонічного оркестру “Філармонія”, яким цього вечора диригував Дайске Нагаміне — японський диригент, лауреат міжнародних конкурсів, відомий любителям класичної музики співпрацею з такими колективами як Симфонічний оркестр Осаки, Симфонічний оркестр Кюсю, Новий Японський філармонічний оркестр, оркестр Центру виконавських мистецтв Хього та ін.
Вокальні партії у “Пульчинеллі” виконали відомі вітчизняні співаки: заслужені артисти України Олена Нагорна (сопрано), Сергій Бортник (тенор) і Ігор Воронка (бас). Інструментальні сольні партії у цьому творі прозвучали у виконанні артистів оркестру Михайла Скидана (перша скрипка), Ольги Стовбур (друга скрипка), Миколи Величка (альт), Олени Арзуманян (віолончель) і В’ячеслава Удовиченка (контрабас).
Неповторна майстерність, щирість виконання “Пульчинелли” Ігоря Стравінського і Симфонії №4 Петра Чайковського викликали вибух аплодисментів вдячних чернігівських глядачів.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.