Вікімарафон до дня народження української Вікіпедії
30 січня у інтернет-центрі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся Вікімарафон до дня народження української Вікіпедії, якій у цей день виповнилося 16 років.
Такий Вікіфлешмоб – це наймасштабніша акція з редагування української Вікіпедії, що проводиться щорічно з 2014 року.
Метою цьогорічного Вікімарафону є досягнення позначки в один мільйон статей.
Модератором заходу був Микола Приходько, редактор української вікі-енциклопедії, який допоміг учасникам зареєструватися та додати статті до Вікіпедії.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.