Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 01:13:50

У бібліотеці слухали поезії про дощ

30.01.2020   12:47Агенцiя

25 січня Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка зустріла прихильників поезії презентацією поетичної збірки Володимира Кравченка «Про те, як надворі дощ моросить».

Народився пан Володимир у Чернігові. Закінчив загальноосвітню школу № 10, паралельно навчався у художній школі, після – в училищі № 15 на декоратора. Здобув вищу освіту в Чернігівському національному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Початкова освіта та образотворче мистецтво». Живописом та поезією пан Володимир захоплюється з самого дитинства, тому є натурою творчою, натхненною, відданою мистецтву.

У 2016 році побачила світ збірка поезії Володимира Кравченка «Для суспільства нового». У своїх віршованих рядках молодий поет порушує теми кохання, самотності, відчаю; привертає увагу до гострих соціальних питань: війни, несправедливості, бідності та наркоманії.

На прохання ведучої презентації Наталії Утиро автор розтлумачив назву збірки: дощ – це символ оновлення, після дощу завжди з’являється сонце та народжується нове життя. Пан Володимир зачитав свої вірші в оригінальній манері з музичним фоном та відеорядом. Збірка «Про те, як надворі дощ моросить» пройнята темою кохання. Коли читаєш вірші молодого поета, то відчувається його любов. Складається враження, що коли б автор не був закоханий, то ця збірка так і не з’явилася б на світ. Протягом заходу прозвучали вірші: «Кохання міста чорне»,«Перевірка на міцність»,«А на тому кінці плівки»,«Зациклічений циклічністю ходжу по колу я», «На сторожі Миру», «Молода Вкраїно» та ін.

У якості музичного подарунка для автора прозвучала джазова композиція у виконанні солістів гурту «Голос душі».

 

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини