Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 17:27:11

У бібліотеці Короленка відбулося засідання клубу "Краєзнавець"

25.01.2020   11:03Агенцiя

23 січня відбулося перше в цьому році засідання клубу "Краєзнавець", яке було присвячене 30-річчю створення Чернігівського обласного історико-краєзнавчого товариства.

Про історію та становлення краєзнавчого руху в регіоні, перші кроки діяльності Чернігівського обласного історико-краєзнавчого товариства, а з часом і переформатування у підрозділ Всеукраїнської спілки краєзнавців (з 2012 р. – Національна спілка краєзнавців України) розповів голова правління Чернігівської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, президент клубу "Краєзнавець", професор Олександр Коваленко.
 
Спогадами про установчу конференцію, яка відбулась 15 грудня 1989 року і прийняла рішення про заснування Чернігівського обласного історико-краєзнавчого товариства поділились учасники того вікопомного зібрання – заступник директора з наукової роботи Чернігівського історичного музею ім. В. В. Тарновського Людмила Линюк, старший науковий співробітник цього ж закладу Світлана Половнікова, науковий співробітник Чернігівського обласного пошукового науково-редакційного центру Ельвіра Ілляшенко.
 
Директор бібліотеки Інна Аліференко та завідувачка відділу краєзнавства Ірина Каганова наголосили, що багаторічна активна співпраця Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка з обласною організацією Національної спілки краєзнавців України сприяє культурному збагаченню жителів міста та області і має значні плоди.
 
Під час краєзнавчого чаювання була презентована книжково-інформаційна виставка "Краєзнавчий вимір історії".

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини