Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 12:39:05

Завдяки реалізації проєкту ДФРР обласна філармонія вже економить кошти на опалення

17.01.2020   11:12Агенцiя

Заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван 16 січня, оглянув хід реставраційних робіт в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Проєкт фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Передбачена загальна вартість – 15,4 мільйона гривень (кошти ДФРР – 13,88 мільйона, співфінансування з обласного бюджету – понад1,5 мільйона). Завдяки ж проведенню тендерних процедур витрати мають бути значно меншими – близько 11,4 мільйона.

Під час першого етапу – у грудні минулого року – замінено вікна та двері будівлі на сучасні енергозберігаючі. За розрахунками експертів, це дозволить заощадити витрати на опалення установи до 20%.

Друга черга робіт розпочнеться у квітні. Реставруватимуть фасад філармонії, замінять покриття тротуару біля будівлі, відремонтують систему водостоку.

До речі, востаннє ремонтували фасад будівлі близько 20 років тому, внутрішні роботи не проводилися більше 35-ти. Тож реставраційні роботи потрібно було проводити невідкладно, щоб зберегти пам’ятку історії місцевого значення, а також створити гарні умови як для роботи колективу, так і для її відвідувачів.

Перевіряючи стан реставраційних робіт, заступник голови ОДА Андрій Подорван поцікавився, наскільки працівники закладу задоволені їх якістю.

«Для нас важливо, щоб у гримерках та, насамперед, у репетиційних залах було комфортно працювати. І після ремонту ми вже відчули значні зміни – немає протягів, стало набагато тепліше. Відтак, і колектив буде менше хворіти та працювати з гарним настроєм», – так оцінює якість робіт балетмейстер Академічного народного хору Віктор Войников. Такої ж думки і головний режисер філармонійного центру Дмитро Обєдніков.

Андрій Подорван спільно з директором Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександром Левочком та директором філармонійного центру Сергієм Теребуном спланували, як йтиме другий етап реставрації.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини