Грудневі гастролі шевченківців
Напередодні Новорічно-Різдвяних свят чудовий передсвятковий настрій дарували артисти нашого театру жителям Мінська, Львова, Вінниці, Броварів, Корюківки.
Відгукуючись на чисельні запрошення, шевченківці радо представляли свої творчі здобутки на театральних майданчиках України і Білорусі. 17 і 18 грудня мінським глядачам було презентовано дві дипломовані вистави Чернігівського театру – комедійну гоголівську «Ніч перед Різдвом» (Гран-прі V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід–Захід» у Кракові) та виставу «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит за мотивами повісті Миколи Гоголя (Премія імені Леся Курбаса та перемога на Першому Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА» у номінації «Краща драматична вистава»).
Феєричне казкове дійство гоголівської «Ночі перед Різдвом» у постановці режисера, заслуженого артиста України Андрія Бакірова з перших хвилин спектаклю зачарувало мінських глядачів, які були захоплені гармонійною взаємодією акторського ансамблю, що ні на мить не відпускав уваги глядача впродовж усієї вистави. Глибоке враження на глядацьку аудиторію справила і сучасна докудрама, в якій творчому складу вдалося передати глибокий філософський зміст авторського твору і режисерського задуму щодо потреби душі давати і отримувати прощення. Після закінчення і комедійної, і драматичної вистави публіка віддячила акторам за неймовірні позитивні емоції бурхливими і тривалими оплесками та запрошенням чернігівців на наступні гастрольні вистави до білоруської столиці.
А 23, 24 і 25 грудня чернігівські актори знову дарували львівським, вінницьким та броварським глядачам містичну і захопливу Різдвяну історію. І кожного разу безсмертна гоголівська «Ніч перед Різдвом» у виконанні артистів Чернігівського облмуздрамтеатру викликала яскраві емоції і здивування від того, яким непередбачуваним і цікавим може бути знайомий усім зі шкільної програми твір класика вітчизняної літератури Миколи Гоголя. Переповнені зали та бурхливі овації вдячних глядачів супроводжували кожен виступ чернігівських артистів.
28 грудня шевченківці знову проведуть «на колесах», адже на них чекають юні мешканці Корюківки, яким чернігівські актори подарують надзвичайно добру і світлу виставу для дітей «Всі миші люблять сир» з веселими піснями і танцями.
Тож, бажаємо піднесеного святкового настрою усім шанувальникам театрального мистецтва, а творчому складу шевченківців – успішно завойовувати симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.