Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 19:15:47

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль"

14.12.2019   14:59Агенцiя

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Тож шевченківці, які традиційно є учасниками цього престижного фестивального форуму, були запрошені на святковий урочистий вечір, присвячений відзначенню ювілею театру, й щиросердно привітали білоруських колег з цією видатною подією.

Особливою цікавинкою цьогорічної фестивальної програми стала заключна вистава фестивалю «Вечеря по-французькі» М.Камолетті, яку виконував змішаний українсько-білоруський акторський ансамбль. На запрошення керівництва Гомельського театру на початку 2019 року художній керівник Чернігівського облмуздрамтеатру, заслужений артист України Андрій Бакіров здійснив постановку цієї вистави на сцені театру-побратима, а в квітні в Чернігові відбулася презентація міжнародного мистецького проекту, де згідно із задумом авторів разом з українськими актрисами чоловічі ролі виконували білоруські актори.

У заключний день фестивалю на гомельській сцені розгорталося захоплююче театральне дійство у творчому єднанні змішаного акторського ансамблю, дійовими особами якого були поруч з білоруськими акторами чернігівські актриси: заслужені артистки України Оксана Гребенюк і Наталія Максименко та провідний майстер сцени Тетяна Шумейко.

Талановита, натхненна гра українського жіночого і білоруського чоловічого тріо справила надзвичайно глибоке враження на захоплених глядачів, які довго не відпускали виконавців, стоячи, бурхливими оваціями дякували акторам за майстерну гру й отримане задоволення від високопрофесійної сценічної творчості.

Згідно з рішенням конкурсного журі фестивалю Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка був нагороджений Дипломом «За кращий акторський ансамбль» у виставі «Вечеря по-французькі».

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини