Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 04:55:03

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів"

06.12.2019   09:34Агенцiя

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

У презентації взяли участь військові журналісти (Валентин Буряченко, Олег Яновський-Шпак, Тетяна Миргородська), волонтери, вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військовою підготовкою, небайдужі містяни.

«Роботу нашого прес-центру в зоні АТО ми розпочали з того, що розмовляли з жителями, пояснювали, що ми не кривав бандерівці, які розпинають хлопчиків. А люди були налякані, настільки були зазомбовані російською пропагандою, – розповідає головний редактор журналу «Військо України» полковник Валентин Буряченко. – Насправді лінія розмежування проходить в головах людей».

Неодноразово співробітникам прес-центру доводилося викривати російських шпигунів, які під виглядом журналістів намагалися проникнути у розташування українських військ. Доводилося проводити роз’яснювальну роботу і з українськими журналістами, аби відучити їх давати репортажі з прив’язкою до місцевості. Адже цим користався ворог, який теж дивився українські новини.

«Коли я вперше приїхав в Авдіївку, потрапивши з мира у війну, це був просто переворот свідомості. Насправді люди та Донбасі на нас чекають, там є справжні патріоти. А бути патріотом в таких умовах значно важче, ніж в тилу».  – говорить військовий журналіст Олег Яновський-Шпак.

Книги з серії «Історії українських воїнів» безкоштовно передані в усі міські бібліотеки і, зокрема, шкільні.
Також під час презентації, яка проходила напередодні Дня волонтера, привітали чернігівських волонтерів за їхню самовіддану працю, інформує, Чернігівська міська ЦБС.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини