Мистецький проект режисера Анастасії Кузик
Сьогодні в театрі ім.Т.Шевченка відбулася прес-конференція присвячена прем»єрному показу вистави «Наймичка» за класичною п»єсою Івана Карпенка-Карого.
Художній керівник-головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров та режисер Анастасія Кузик детально розповіли журналістам про роботу над цим спектаклем.
Вистава «Наймичка» – це експериментальний мистецький проект випускниці Національного університету театру, кіно та телебачення молодого режисера Анастасії Кузик, володаря гранту Президента України в сфері театрального мистецтва.
Протягом червня-листопада тривала напружена творча робота над створенням оригінального мистецького проекту, що має на меті вирішення актуального питання «осучаснення» українського класичного репертуару шляхом пошуку сучасних психологічних мотивацій, образного рішення, висвітлення в класичному драматургічному матеріалі актуальних проблем сьогодення.
Вистава створена молодими митцями – Анастасією Кузик і художником сценографом Максимом Лапко, складається з одного акту і відбувається в експериментальному просторі «глядач» на сцені. Формат досить цікавий, стверджували режисери і запрошували шанувальників театрального мистецтва до перегляду прем»єри «Наймичка» 6-7 грудня.
Сергій Гайдук
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.