Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 19:52:10

Відбулось відкриття фотовиставки "Світ навстіж"

30.11.2019   10:27Агенцiя

28 листопада у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття фотовиставки «Світ навстіж», за підсумками Десятого міжнародного конкурсу фотографії «4383 дні дитинства».

Білоруський Дитячий Фонд, розподілена галерея «Фотомистецтво» (м.Мінськ), фотоклуб «Прекрасне поруч» (м.Чернігів), Чернігівська обласна організація Національної спілки фотохудожників України та ряд установ культури в кінці 2019 року вирішили відзначити десятирічний ювілей міжнародного конкурсу «4383 дні дитинства» і третій рік дружби міста і конкурсу невеликим фестивалем фотографії про дітей в м.Чернігові.

В рамках фестивалю у одночасно проводиться 5 фотовиставок, тісно пов'язаних з конкурсом «4383 дні дитинства».

В експозиції творів широко представлена номінація конкурсу «Дитячий емоційний портрет». Своєю назвою виставка зобов'язана конкурсній роботі чернігівського фотографа Юрія Хромушина «Світ навстіж».

Органічно доповнюють виставку світлини чернігівських фотохудожників, організатора виставок у Чернігові Сергія Тарабари, Інни Буглак, Сергія Єременка, Наталії Василинчук, Василя Катімана, Ольги Шеремет. Для дітей вони завжди знаходять час і місце. Походи в кіно, музеї, спільні подорожі та проведення дозвілля ніколи не бувать зайвими. Гуляють, усміхаються, розважаються і фотографуються разом.

Виставка триватиме до 28.12.2019 р. повідомляє Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини