Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 19:51:52

“Сіверські клейноди” - лауреати “Віртуозів фолку”

19.11.2019   08:26Агенцiя

Диплом лауреата фестивалю та диплом за кращий сценічний образ отримав Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм на фестивалі “Віртуози фолку”, який відбувся 17 листопада в Національному центрі “Український Дім” у м. Київ.

“Унікальність “Віртуозів фолку” в тому, що в одному просторі поєднуються виконавці, які працюють в різних стилістиках, але мають у своїй музиці український код: від автентики до фолк-року, від троїстих музик до етно-джазу. Наш фестиваль – як велика модерна лабораторія сучасної, стильної, крутої народної музики і таких же проектів. І такий синтез – це місія нашого фестивалю”, - зазначив арт-директор фестивалю Олесь Журавчак.

Третій київський етнофестиваль зібрав майже 25 учасників — сольних виконавців і колективів. У фестивалі брала участь оркестрова та вокальна група ансамблю “Сіверські клейноди”.

Протягом дня артисти виступили на трьох локаціях. Приємно, кажуть клейнодівці, що організатори запросили колектив представити свою творчість і у гала-концерті. Глядачі щедро зустрічали оплесками кожен з номерів у виконанні артистів ансамблю.
Фестиваль відбувся за підтримки департаменту культури КМДА. Автор проекту – народна артистка України Олена Кулик.

Організатор – Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро», повідомляє прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини