Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько
14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.
В урочистому відкритті взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, начальник управління освіти Тетяна Бассак, керівник Ніжинського міського будинку культури Ірина Литвинець, керівник Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Марина Бублик, працівники краєзнавчого музею, художники, митці.
Від імені міського голови Анатолія Лінника з вітальним словом виступив його заступник Ігор Алєксєєнко, відзначивши особливість виставки. Зауважив, що картини унікальні і не схожі на ті, що вже були раніше презентовані, в них є стиль, є тематика ромської національності. Наголосив, що міська влада завжди підтримувала і підтримує молодих митців і громадські організації.
До вітальних слів долучилися Посол толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак, керівник Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Марина Бублик.
Художниця презентувала свої картини, що відображають життя ромської громади у різних жанрах та у різних станах та радо відповідала на поставлені запитання журналістів та гостей.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.