#2033 - подарунок до Дня працівників культури
Передпрем’єрний показ проекту “#2033” за мотивами рок-опери Ендрю Ллойд Веббера і Тіма Райса “Ісус Христос – суперзірка” став святковим подарунком учасникам урочистостей з нагоди Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва, які відбулися в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 6 листопада.
Представників галузі привітали заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури та з нагоди свята були вручені почесні відзнаки — в тому числі, митцям обласного філармонійного центру.
“#2033” - перший етап великого проекту, який готує філармонійний центр, - повномасштабної постановки рок-опери “Ісус Христос – суперзірка”. Добровольці беруть участь у соціальному експерименті: вчені пропонують їм відтворити історію – прожити події, пов’язані з сюжетом класичної рок-опери Ендрю Ллойд Веббера і Тіма Райса. Це – сюжетна лінія проекту “#2033”.
Це притча з усіма ознаками жанру. Гротеск, сатира, іронія і самоіронія, зрештою, відсторонення – художні засоби, за допомогою яких автори критично оцінюють майбуття.
Проект “#2033” підготувала високопрофесійна команда: керівник проекту — заслужений діяч мистецтв України Сергій Теребун, режисер-постановник — Олександр Лаптій, виконавчий продюсер — Дмитро Янчук, керівник музичної частини, куратор проекту — Дмитро Теребун, хореограф — Рамуне Ходоркайте, сценографія — Артем Сиворакша. У головних ролях: Ісус Христос - Дмитро Гедрович, Юда Іскаріот — заслужений артист України Сергій Сулімовський, Марія Магдалина - Ольга Печко, Кайяфа — заслужений артист України Володимир Гришин, Анна - Марина Маккей, Понтій Пілат - В’ячеслав Мацвійко, Симон Зилот - Максим Пузан. Музичний супровід - джаз-бенд “BissQuit” (керівник — Дмитро Теребун). Пластична група — Театр танцю “Екватор” під керівництвом Віктора Войникова.
Артисти і музиканти ставлять перед глядачем важкі екзистенціальні питання. Творчий експеримент “#2033” дозволяє кожному певною мірою зазирнути в майбутнє, і, можливо, допомагає отримати, хоча б частково, відповіді на ці запитання, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.