Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 02:27:25

Презентація книги “Через роки та відстані”

01.09.2012   17:40

В приміщенні Чернігівського районного відділу внутрішніх справ відбулася презентація книги “Через роки та відстані”, написаної міліцейським колективом та ветеранами органів внутрішніх справ, які стояли біля витоків становлення підрозділу.

Презентація книги “Через роки та відстані”

Презентація книги “Через роки та відстані”

На святкові заходи прийшли працівники Чернігівського райвідділу, журналісти, пенсіонери, творчий колектив, який приклав значних зусиль до написання твору про історію, роботу і розвиток міліції Чернігівського району.

Відкрив урочисте зібрання начальник Чернігівського райвідділу міліції Сергій Бондар, він висвітлив хід творчого процесу написання книги, збір матеріалів, опрацювання архівів та спілкування з ветеранами.

Сергій Віталійович підкреслив, що метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця – сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.

Підполковник Сергій Бондар зауважив, що книга мала на меті висвітлити ті моменти міліцейської роботи, які як правило залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Як і годиться, одним з перших читачів нової книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю ознайомився з книгою від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

В залі були присутні колишні начальники райвідділу, відділів і служб, а також молоді співробітники, гості. Багато ветеранів упізнали в оповіданнях себе і своїх товаришів, їм було приємно згадати часи своєї молодості в райвідділі. Зовсім нещодавно в області побачила світ книга “Міліція Чернігівщини”, там теж був розділ про Чернігівський райвідділ, але не в тому об’ємі, як цього хотілося б. Тому працівники Чернігівського райвідділу спільно з ветеранами вирішили опрацювати архіви, записати спогади пенсіонерів і розширити оповідь про свій підрозділ. В книгу вкладено не тільки маса роботи, а й серце тих, хто її писав. Сергій Віталійович Бондар, як керівник і координатор проекту, звернувся до джерел, до історії, без якої не буде майбутнього. Великий плюс, що у збиранні матеріалів брали участь і молоді співробітники, які тільки-но прийшли на службу.

Ця книга нині дуже цінна і своєчасна, молоді міліціонери, як і цивільна молодь, яка прочитає цей твір, побачить образи справжніх чоловіків, синів рідної землі, що стояли на сторожі Закону, боролися за справедливість, захищали правду.

Співавтори книги у своїх виступах підкреслили, що в нинішні непрості часи вкрай важливо аби молоді міліціонери могли прочитати, з якими труднощами стикалися їх діди у післявоєнні часи, як знаходили час і для роботи, і для навчання, і для занять громадською діяльністю. Вони висловили впевненість, що праця не загубиться на полицях, а стане популярною настільною книгою кожного співробітника. Книга вдало презентує міліціонера не тільки як озброєного представника виконавчої влади, а і як творчу особистість зі складним внутрішнім світом та переживаннями. Читачі найдуть у книзі не тільки невідомі факти з історії міліції, а й масу цікавих розповідей.

Невдовзі кожен міськрайвідділ та підрозділ УМВС отримає примірники книги, аби працівники, ветерани та всі бажаючі змогли ознайомитися з цим виданням.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини