Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 12:47:26

Артисти філармонійного центру - на ХІІІ літературно-мистецькому святі "Качанівські музи"

09.09.2019   09:25Агенцiя

В Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» 7 вересня 2019 року відбулося ХІІІ літературно-мистецьке свято «Качанівські музи».

В урочистих заходах вже традиційно взяли участь і артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Цього разу свою програму гостям свята представив Академічний народний хор (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур, балетмейстер – Віктор Войников, керівник оркестрової групи – Лариса Падій) та артисти колективу концертних виконавців – заслужений артист України Сергій Сулимовський, заслужена працівник культури України Світлана Пилипенко, артисти Катерина Іващенко та Інна Василенко.

В концерті також взяли участь творчі колективи Сновської та Парафіївської об’єднаних територіальних громад, Прилуцького та Ічнянського районів, а також студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва.

Крім змістовної розважально-пісенної програми, на території історичного палацового комплексу кінця XVIII — поч. XIX століть гостям свята була представлена виставка художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини, працювали   торгівельні майданчики та сувенірна виставка-продаж. У лицарській залі палацу в рамках експозиції «Три зустрічі з Шекспіром» вихованці Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування влаштували дефіле  AM THEATER MODEL.

Організаторами ХІІІ літературно-мистецького свята «Качанівські музи» цього року виступили: Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Ічнянська районна державна адміністрація та Парафіївська селищна рада.

Дійство відбулося за підтримки Міністерства культури України, повідомлє прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини