Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 09:28:05

Вивчали досвід туристичної привабливості Чернігова

12.07.2019   11:37Агенцiя

Із 10 по 11 липня пройшов дводенний навчальний візитіт до Чернігова на тему «Збереження культурної спадщини та створення умов для посилення туристичної привабливості як чинник економічного розвитку міста».

Захід проводить Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Чернігівською міською радою.

До візиту долучилися більше 20 представників українських міст, серед яких міські голови і голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти структурних підрозділів органів місцевого самоврядування в сфері культури й туризму.

Учасники відвідали об’єкти, де реалізовані кращі практики міста у сфері культури та туризму. Сьогодні директорка новоствореного Туристичного інформаційного центру Чернігова Марина Антіпова презентувала гостям його роботу. Це установа сервісного типу, яка допомагає туристам зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій у Чернігові.

Тут делегацію зустріли також начальник управління культури та туризму міськради Олександр Шевчук, начальниця відділу туризму та промоції міста Катерина Литвин і випускниця школи Амбасадорів міста Чернігів Анна Андрєєва. Гості поспілкувалися зі спікерами про тонкощі та процедура відкриття туристичного центру та як він функціонує. «Поки що ми комунальна установа, у майбутньому прагнемо стати комунальним підприємством – для більшої самостійності», – наголосила М.Антіпова.

Працівники ТІЦ розповіли, що їх найважливіша місія – надавати безкоштовні інформаційні послуги, що стосуються широкого спектру місць розташування популярних пам’яток історії та культури, готелів та об’єктів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо. Другий, не менш важливий напрям – це просування туристичних принад місцевості серед туристів, підвищення якості туристичних послуг.

Чернігівський ТІЦ нині на шляху отримати сертифікату якості послуг відповідно до Міжнародних стандартів аудиту. Під час оцінювання враховуються якість та набір послуг центру, оформлення, кваліфікація персоналу, супутні комерційні послуги та багато іншого. Таким чином, чернігівський ТІЦ може стати другим в України центром із відповідним рівнем якості.

Говорили також про співпрацю Чернігова з містами-побратимами та залучення іноземного туриста. На завершення делегати українських міст залишили на дошці ТІЦ побажання та пропозиції для розвитку туристичної галузі Чернігова.

Після цього учасники «Маршрутів успіхів» запросили на нещодавно реконструйований міський пляж «Золотий берег», де ознайомили з роботою інклюзивного транспорту на пляжі.

Останні новини Чернігівщини

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 квітня: цей день в Україні і світі

30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12

День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!