Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 10:44:30

У бібліотеці Короленка відбувся перегляд музично-поетичної моновистави "Українське альфреско" за поезією Ліни Костенко

03.07.2019   11:03Агенцiя

Геніальна поетеса Ліна Костенко стала для сучасної України своєрідним символом незламності й нескореності, "сумлінням нації" і творцем морального закону для кожного українця.

В Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся перегляд музично-поетичної моновистави "Українське альфреско" за поезією Ліни Костенко у виконанні провідної артистки та однієї з фундаторів Чернігівського обласного Молодіжного театру Юлії Матросової в рамках проекту "Театр у бібліотеці".

Особливу атмосферу покладених на музику віршів, тендітно й ніжно виконаних Юлією Матросовою, доповнював гітарний супровід нового актору театру Дмитра Грищенка. Прозові уривки, втілені з неймовірною професійністю та артистизмом, захоплювали, затягували й переносили в атмосферу українського села, нагадували про події далекого, але не забутого, минулого. Поезія, яка розповідала про маленькі радості й трагедії українського народу, проходила крізь душу, підсилюючись емоційним та чуттєвим виконанням Юлії Матросової.

Працівники відділу документів із гуманітарних наук підготували змістовну книжкову виставку, присвячену Основному Закону України – "Конституція UA: від гетьмана до президента" та цікаву викладку літератури "Ліна Костенко – перлина сучасної української літератури".
На виставі були присутні зовсім юні починаючі акторки шкільної театральної студії ЗОШ № 28 разом з керівницею та вчителькою української мови Ольгою Петренко, котрі із задоволенням ознайомилися з книжковими виставками та переглянули виставу талановитої акторки Молодіжного театру.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини