Городнянська громада зустріла літо черговим фестивалем "SUMMER FEST"
У неділю, 23 червня, у Городні відбувся IV відкритий молодіжний фестиваль «Summer Fest».
Чотири роки тому група ініціативних людей, які започаткували це веселе та гамірне дійство у нашому місті налічувала близько десяти осіб. Цього року до організації свята долучились вже більше тисячі осіб.
Рекордною була й кількість учасників свята. На фестивалі виступили близько п’ятдесяти сольних виконавців і більше двадцяти колективів – вокальних, хореографічних, фольклорних, оркестрів та гуртів. Окрім аматорів з усіх населених пунктів нашої громади, на фестиваль також завітали артисти зі Сновська, Корюківки, Тупичева, Чернігова, Рівного та сусідньої Білорусі. Музично-розважальна програма була настільки насиченою та потужною, що, здається, навіть змогла перемогти полуденну спеку.
Фестиваль розпочався із вшанування пам’яті тих, хто загинув молодим на буремному Сході, захищаючи Україну. Лише на мить призупинилося дійство у мовчазному вітанні воїнам-захисникам. А далі – з полудня до опівночі – дванадцять годин поспіль вирувало свято у міському парку. Окрім сценічного дійства, для гостей фестивалю були обладнані зручні зони відпочинку, працювали численні атракціони для дітей, організоване якісне харчування та напої. Городнянські козаки зварили традиційний смачний куліш, яким частували всіх охочих. Єдине, чого не вистачало, особливо на початку концерту– це затінку, над організацією якого треба подумати на майбутнє.
Описувати концерт – справа невдячна, бо те, що відбувалося на сцені, треба бачити та чути особисто. Всім учасникам концертної програми вдалось створити для глядачів неповторну атмосферу свята, і ближче до вечора, майданчик перед сценою став живим, рухливим данс-полом. Власне дискотекою та святковим феєрверком фестиваль і закінчився. Хочеться щоб наш «Summer Fest» став гарною традицією, своєрідною візитівкою міста та притягував якомога більше виконавців до участі у ньому.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.
